Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

İnce, Esnek Kayrak DOĞAL TAŞ’lar ile Evinize Değer Katın !

Herkes evinde tarzını yansıtırken hiç kullanılmamış ürünlerin kullanılmasını ve özgün tasarımlara sahip olmayı diler. Fakat günümüzde etrafımızda gördüğümüz tasarımların çoğunun birbirine benzer işler olduğunu ve özgünlükten uzak olduğunu hepimiz kabul edebiliriz. Peki bunun sebebi nedir?

Benzer tasarımların iki sorumlusu vardır; başka bir yerde gördüğü dekorasyonun aynısını kendi mekanında isteyen müşteriler ve dekorasyon işini bir sanat olarak değil yalnızca bir iş olarak gören ve kolayı seçen dekorasyoncular. Ne yazık ki bu ikisi de yanlıştır. Nasıl ki her kıyafet herkeste güzel durmuyorsa her dekorasyon fikri de tüm mekanlara uygun değildir.

Bu nedenle özgün bir dekorasyonun ilk adımı başka yerde kullanılmayan malzemelerin, renklerin bir uyum içerisinde kullanılmasıdır. Bu ayrıntılı bir çalışmayı gerektirir. Mekanın ışık açısı, sahip olduğu aksesuarlarla desteklenebilecek renklerin seçimi uzun bir tasarım gerektirir.

 

İnce Taş

 

Kumtaşı, Sandstone, Slate ve Flexstone’un Tasarım Dünyasını Keşfedin !

Tasarım sahibi yenilikçi olmak zorundadır. Örneğin doğal taş kaplama denilince akıllara tezgahlar gelse de bu malzemeyi mobilya ve kapılara uyarlamak bir sanat eseridir. Çünkü çok fazla yerde bulunmayan ve bulunduğu yere özgün bir atmosfer oluşturan bu dizayn kaliteli bir iş olduğunu ilk bakışta yansıdır. Aynı zamanda eğer dizayn yapılacak mekan bir banyo ise, sıradan fayans kullanımındansa kendine özgü renkleri ve desenler içinde bulunduran, dayanıklı bir lavabo tasarımı hem kullanım açısından büyük sağlar hem de mekana banyodan öte bir anlam yükler. Örneğin banyo duvarında mika duvar kağıdı tercih edilirken lavabo için su sızdırmaz özelliği bulunan flexy stone; doğal, ince ve esnek taş kullanılabilir. Banyonun şık olması içinse birbirinden yaratıcı duvar dekorasyon ürünleri bulmak mümkün.

finesto grup

Eğer siz de dekorasyon yaptırmayı düşündüğünüz mekanın diğer dizaynlardan farklı olmasını istiyorsanız son trendlerden biri olan doğal taş malzemesini kesinlikle düşünmelisiniz. Daha fazla fikir ve dizayna ihtiyaç duyarsanız  https://finestogroup.com/fikirler.html özgün tasarımlarımız ile size hizmet vermekten keyif duyarız.

One Reply to “Doğal Taş ile Özgün Bir Dekorasyonun Püf Noktaları Nelerdir?”

  • Orhan
    Orhan

    Burada yayınlanan makalelerde geri donus alma oranı nedir.

Comments are closed.