Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Çocuk odası duvar kağıdı seçenekleri birbirinden sevimli, renkli görüntülerle dolu çocuğunuzun bayılacağı tasarımlardan oluşur. Çocuğunuzun odasına hayal dünyalarını zenginleştirecek, sihirli bir dokunuş yapmak istiyorsanız dekoratif çocuk odası duvar kağıtları mükemmel bir seçim olacaktır. Duvar kağıdı uygulamasını çocuğunuzla beraber eğlenceli bir etkinliğe dönüştürerek, ona unutulamayacak eşsiz özel bir anı da bırakmış olursunuz.

Masallar nasıl ki çocuklarınızın hayal gücünü kuvvetlendirip onlara en zor kararlarda pratik çözüm yeteneği sağlarsa, basit görünen bir duvar kağıdı da onların hayal dünyalarını zenginleştirecek benzersiz bir hediye olacaktır. Gelin siz de çocuğunuzun minik kahramanını ya da sevdiği hayvanları odasına misafir etmesine izin verin.  Arslan Dekor olarak tasarladığımız her bir çocuk odası modelimizde, biz de o tatlı heyacanı hissederek hazırlıyoruz. Çocuğunuzla beraber sizde bu eğlenceye katılmak ister misiniz?

Bebek Odası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı?

Çocuk odası duvar kağıdı modelleri zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip bulunmaktadır. Çoğu anne ve baba bebekleri doğmadan, bebek odasını nasıl süsleyebileceklerini düşünerek güzel bir telaş içine girerler. O odaya giren her bir eşya ve dekoratif ürün anne ve baba için inanılmaz büyük sevinç oluşturur. Bu tatlı heyecan dalgasını, siz de bebek odası duvar kağıdı uygulaması ile başlatabilirsiniz.

Öncelikle bebeğinizin cinsiyetine göre odanın renk tonunu belirlemeniz gerekecektir. Erkek çocuklar için açık mavi tonlarını kız çocuklar için ise tozpembe beyaz ikilisinden oluşan desenleri tercih edebilirsiniz. İkiz çocuk odaları veya iki kardeş odası şeklinde tasarlanabilecek odalarda sarı, yeşil tonlarını ya da daha sade desenleri tercih edebilirsiniz.

Çocuk odası duvar kağıdı tercihini belirlerken bebeğinizin 2 yaşından sonra kendini ifade etmesi, hoşlandığı oyuncak ve sevdiği çizgi film karakterlerini belirleyeceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bebeklik döneminde sade modeller, çocukluğa geçiş döneminde daha canlı renklerle oluşturacağınız oda kullanışlı olacaktır. Duvar kağıdı uygulama işlemi kolay ve sık değiştirilebilir olabilmesi açısından, duvar boyalarına göre çok daha avantajlı ve ekonomiktir.

Ürünlerimizin üretim aşamasında solvent boya kesinlikle kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz sağlığa zarar vermeyen son derece kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Arslan Dekor olarak her bir çocuğumuzun sağlığını ve müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak bu konuya son derece önemsemekteyiz.

Genç Odası Duvar Kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı modelleri 3d şeklinde tasarlanmış olup odanın alanında yer kaplamadan şık görünüm sağlayacağınız özel tasarıma sahip bir üründür. Genç odası duvar kağıdı seçeneklerinde çocuğunuzun en sevdiği karakterin posterini tüm duvara yansıtabilirsiniz. Çocuklarınızın odalarına özel hava katacak tarz görüntüyü, güzel bir doğum günü hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

Ürünlerimiz duvarınızın genişlik ve yükseklik ölçüleri doğrultusunda parçalı şekilde hazırlanmaktadır. Duvar kağıtlarının birbirine eklenmesi sıfıra sıfır şeklinde, uygulamaya hazır halde adresinize gönderilir. İnce dokulu duvar kağıtlarında ekleme yerleri 1,5cm üst üste gelecek şekilde eklemlenir. Seçtiğiniz modele göre olası uygulama farklılığı kullanım talimatında ayrıca bildirilmektedir. Her bir ürünle beraber ihtiyacı karşılamaya fazlasıyla yetecek tutkalı da göndermekteyiz.

Diğer duvar kağıdı ürünlerimizde olduğu gibi, çocuk odası duvar kağıdı kullanımında da doğru teknik işlem sonrası solma, renk deformasyonu, boya akması gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz kesinlikle yoktur. Oluşabilecek toz ve lekelenmelerde, nemli bez kullanarak temizleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünlerimiz güneş ışığı ve ısıya karşı dayanıklı renk kalitesine sahiptir. Duvar kağıdı seçeneklerimiz yerli ve ithal olmak üzere çok çeşitli zengin alternatife sahiptir.