Tanıtım Yazıları

Cocosh She Makyaj Malzemelerini Denediniz mi?

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Cocosh She Kozmetik,2015 Yılında kurulan patentli bir markadır. Kendine has ürün özellikleri ve yüksek pigment kalitesi bulunan içerikleri sayesinde, Türkiye’nin ilk lüks kozmetik markası ünvanını almıştır.

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak, büyük ARGE yatırımları ile ürünlerin FDA Yüksek Kalite standartlarına uygun olmasını sağlamakta ve Sağlık Bakanlığı onayından geçirmekteyiz.

Üretim aşamasında ilk önceliğimiz her zaman kalitedir. Köklü arge yatırımları sayesinde modaya yön verecek şekilde yenilikçi ürünler sunmaktayız. Ürünün sadece içini değil,dışını da özen ve kaliteyle tasarlıyoruz.

Müşteri çoğunluğu genç olan ve profesyonel yapısı ve yüksek pigment değerleri sayesinde makyör ve makyözlerin gözdesi olduğumuzdan ötürü katologlarımız herkesin cebine uygundur. Ürünlerimizi Vegan ve Cuelty Free çizgilerinde üretirken hayvan haklarına da sonsuz saygı gösteriyoruz. Satış yaparken müşteri kazanmak kadar müşteri tutmaya da özen gösteriyoruz. Satış sonrası hizmetler birinci önceliğimiz.

Yeni yükselişe geçtiğimiz bu yolda digital medyadaki başarımızın beraberinde Global marka olmanın adımlarını attığımız bu dönemde, gelişme amaçlarımıza uygun, kitle iletişimini sağlamayı ve renkli kozmetik sektörünün yenilikçi yüzü olduğumuzu, hedef ve ilkelerimizle deklare edebilmek istiyoruz. Marka fırsatlarımızı maksimum seviyede kullanabilmek ve milli sermayenin artmasına katkıda bulunmak beklentilerimiz arasındadır.

Ürünlerimizi inceleyin > Cocosh She Makyaj Malzemeleri

 

Cocosh She Ürün Görselleri

 

Cocosh She Yorumlar

 

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Cocosh She markasını uzun zamandır kullanıyorum. göz farı, fondöten ve sensitive Maskara ürünlerini denedim ve çok memnun kaldım. Gözlerim çok hassas ve Maskara kullanırken alerji gibi sürekli bir gözyaşarması kaşıntı oluyordu hassas cildi olanlar bilirler makyaj bazen kabusunuz olabiliyor. Panda gibi akmış gözler. Kaşımaktan pütür pütür olmuş fondöten gözlerde kalmayan far renkleri.. Ben artık hiçbirini yaşamıyırum. Size de tavsiye ederim.

  2. Ben Cocosh Shenin 14’lü monomania far paletiyle new perfect volume maskarasını denedim.TEK KELIME ILE MÜKEMMELLER!!! Far Paletinin renk çeşitliliği,pigmentlerin canlılığı muhteşem! Her ortama uygun makyaj yapabiliyorum monomania sayesinde. Perfect volume maskaraya gelirsek konuşa konuşa bitmez nereden başlasam bilemiyorum o derece. Suya dayanıklı olmasına rağmen çok rahat çıkarılıyor. Verdiği siyahlık muazzam ötesi. Kirpiklerimin hepsini tutuyor. Bu markayı herkese öneririm.

  3. Ürünler gerçekten harika kullandıktan sonra yüzümde hicbir hasar bırakmıyor renkleri de o kadar güzel ki severek kullandıgım ürünler

  4. Cocosh she’nin Everyday rujunu (parlak) ve False lash effect maskarasını kullanıyorum mükemmel bir görünüm veriyor herkese tavsiye ediyorum ürünler çok kaliteli

  5. Cocosh she’nin Everyday rujunu (parlak) ve False lash effect maskarasını kullanıyorum mükemmel bir görünüm veriyor herkese tavsiye ediyorum ürünler çok kaliteli

  6. ARKADASLAR.BEN.COCOSHSHENIN.URUNLERINI.DUGUNUMDE.KULLANDIM.COK.MEMNUN.OLDUM.OZELLIKLE.FONDÖTENLE.TUM.FOTOGRAFLARIM.GUZE.CIKTI.COK.MEMNUNUM.

  7. cocoshshe nin define beauty 4lü kontür paleti ürününü birkaç aydır kullanıyorum.bu ürün sayesinde yüz hatlarım daha belirgin ve çok daha güzel.çantamdan ayırmayı düşünmüyorm ve şiddetle tavsiye ediyorum.

  8. mükemmel kaliteyle çalışıyorlar.sensitive maskarayı heppinize tavsiye ediyorum

  9. erkek arkadaşım yıldönümü hediyesi olarak cocosh she kalem eyeliner almışş.ba yıl dım.herkese tavsiyye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close