Girişimler

Citiletter’ın Özgün Önerileriyle Şehirleri Keşfedin

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir sonraki durağınızda fantastik deneyimler yaşamak için, sıradan ve klişe seyahat rehberlerinin ötesine geçmeye hazır mısınız?

Seyahat rehberleri arasında en son neslin temsilcisi Citiletter, dünyanın her yerinden şeflerin katkılarıyla sana etrafı göstermek için hazır! Yerel halkın ve gezginlerin bir şehri en iyi tanıyan kişiler olduğu inancıyla harekete geçen topluluk, yeni gelenler ile bu insanlar arasında bir köprü kuruyor.

 

Citiletter ile sıradaki seyahatin için gerçek insanlardan tavsiye alın!

Tek sesli seyahat önerilerinden sıkıldıysanız, adeta çok sesli koro gibi ortaya çıkan Citiletter’a mutlaka göz atın. Neden mi? Bu toplulukta seyahat rehberliği görevini yerel halk ve gezginlerden oluşan “Chief”ler devralıyor. Bu insanların hepsi şehrin tadını çıkaran ve deneyimlerini yeni gelenlerle paylaşan gerçek insanlar. Citiletter’ın en çok öne çıkan özelliği bu olsa da, tek özelliği elbette bu değil.

Topluluk temelli olduğu için sıradan bir kullanıcı olarak siz de Citiletter’a katkıda bulunabilir ya da bir sonraki seyahatiniz için bir istek listesi oluşturabilirsiniz. Citiletter, seyahat listesi hazırlamanıza ve mesafeye göre yakınınızdaki yerleri görmenize izin veriyor. Kısacası bu mobil uygulamada her şey gezginlerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış.

 

İhtiyacınız olan tüm bilgilere kolayca ulaşın

Mobil uygulamayı kullanan gezginler, Chief’lerin deneyimlerini aktardığı önerilere kolayca ulaşabiliyor. Uygulama ayrıca şu bilgilere hızlıca erişiminizi de sağlıyor: yol tarifi, toplu taşıma, açık saatler, giriş ücretleri, iletişim bilgisi vs.

Citiletter mobil uygulaması, kullanıcı dostu tasarımı ve şeflerin oluşturduğu değerli içeriğiyle tam anlamıyla ücretsiz bir rehber işlevi görüyor.

Siz de hayallerinizdeki şehrin şeflerini bulun ve onlara aklınızdaki tüm soruları sorarak bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlayın. İsterseniz şeflere her zaman mesaj gönderebilirsiniz!

 

Citiletter’ın Chief ağına katılın

Turistik yerler hakkında parlak fikirleriniz ve önemli yorumlarınız varsa Citiletter sizi de dünyanın her yerinden Chief ağına katılmaya davet ediyor. Topluluk için ileri seviye İngilizce bilgisi olmazsa olmaz değil. Üstelik burada şefler İngilizce konuşma pratiği yapmanıza yardımcı olmak için de hazırlar! Siz de Chief olmak için hemen başvurun: https://citiletter.com/become-a-chief

 

Mobil uygulamayı şimdi indirin:

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/citiletter/id1262600696

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=citiletter.com

 

Sosyal Medya Hesapları:

Facebook: http://facebook.com/citiletter

Twitter: http://twitter.com/citiletter

Instagram: http://instagram.com/citiletter

LinkedIn: http://linkedin.com/company/citiletter

 

Citiletter Hakkında:

 

Bir şehri en iyi bilenler yerel halk ya da gezginlerdir. Biz onlara “Chief” diyoruz ve hikaye burada başlıyor… Şehirleri keşfedin, şeflerle tanışın, onlardan tavsiyeler alın ve isterseniz mesaj gönderin!

Ofisinde oturan ve şehirleri deneyimleme şansı bulamayan profesyonel yazarların derlediği bilgiler arasında sıradaki tatilinizi planlamak için zaman harcamak zorunda değilsiniz. Biz bir sonraki seyahatiniz için gerçek insanların gerçek deneyimlerine ücretsiz ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

İletişim: we@citiletter.com

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close