Kimdir?

Cem ERCAN Kimdir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

İstanbul Üniversitesi Alman Filolojisi ve A.Ü. Emlak ve Emlak Yönetimi mezunu olan Cem, kariyerine THY ‘de başladı. Çırağan Kempinski’den sonra Grohe Türkiye’de Proje Satış Yöneticisi olarak görev aldı. Daha sonra Hunter Douglas, Starts Co. Japan gibi firmalarda Satış ve Ülke Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Eş zamanlı olarak Gayrimenkul Danışmanlığı konusuna da merakı olup , bir çok Konut , Ticari ve Sanayi Gayrimenkullerin kiralanması ve satılması süreçlerinde rol aldı.

Bu yılların ardından 2015 yılında hazır ofis hizmeti sunan Regus’ta bölge müdürü olarak çalıştı ve “Hazır Ofis” sektörü konusunda tecrübeler edindi. Geçirdiği yıllarda  sektör hakkında bilgi birikimini arttıran Cem, daha büyük başarılara imza atmak üzere gayrimenkul sektörünün yenilikçi oyuncularıyla iş birliği yaptı. Emlakkafasi.com sitesinin kurucuları arasında yer alan Cem , bu platformda tecrübelerini ve izlenimlerini aktarmak üzere yer almaya karar verdi. 15 yıldır Gayrimenkul sektörün içinde olan Cem’in çalışma alanları Konut, Ticari ve Sanayi portföyleri oldu.

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Close