Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Celilcan Topçuoğlu, 1999 yılında Dijital Pazarlama ve İnternet dünyasının içinde olan biridir. Özgür çalışan biri olarak Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya, İtibar yönetimi, Bilinirlik Artırma (Pr) gibi konularda hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’nin alanında lider bir çok firması ile çalışma fırsatı bulmuştur. Günümüzde internetten internet üzerinden devam edip bir dönem yaşıyoruz. İnternet ve arama motorlarında kurumsal bilinirliği artırma, anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkarma, sosyal medya yönetimi gibi konularda son derece önem kazanmıştır.

• Dürüst • İlkeli • Prensip sahibi olmayı ilke edinerek yoluna devam etmektedir.

Celilcan Tek Kişi Seo Ajansı olarak sizlere daha iyi internet siteleri ve motor arama motorlarında haklarıyla değerlere getirmek için çalışmaktadır. Kısaca Celilcan Topçuoğlu Celilcan 1979 doğumlu olup 1999 yılından beri dijital dünyanın içindedir.

Web tasarım ile başlayarak seo danışmanlığı ve dijital pazarlama alanlarında hizmetler sunmaya devam etmiştir.. Kendisi ayrıca topcontributor.withgoogle.com google in resmi programında ürün uzmanı olarak görev yapmaktadır. Daha önce Dublinde bulunan Google ofisinde düzenlenen programa davet edilen Celilcan son olarak Kasım 2018 ‘de Amerika Birleşik Devletlerinde düzenlenen ürün uzmanları zirvesine katılmıştır.