BlueStack İle Bilgisayarında Android Oyunlar Ve Uygulamalar Kur

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bluestack, bilgisayarınızdan android oyunları oynamanıza ve android uygulamaları kullanmanıza olanak sağlayan bir aracı programdır. BlueStacks, konsol emülatörleri altında sunulan ve Windows için BlueStack Systems tarafından sunulan ücretsiz bir Android emülatörü uygulamasıdır. Sürekli güncellenmesi bluestack’ı diğer rakiplerinden bir adım daha öne çıkarmaktadır.

BlueStacks için inceleme henüz tamamlanmadı. Ancak incelediğim gibi size daha detaylı bilgiler vereceğim. Kullanıcıların gerçekten çok iyi performans aldığını ve eğlendiklerine tanıklık ettim.

Windows PC’de APK uygulama dosyalarını oynatmak için Android emülatörü ve simülatörü :

BlueStacks , Android uygulamalarınızı Apple bilgisayarınızda hızlı ve tam ekran çalıştırmanıza olanak tanır. Masaüstü PC ekranınızda oyun oynayabilir, WhatsApp mesajlaşmasını çalıştırabilir, Android uygulamalarını taklit edebilirsiniz. BlueStacks APK uygulamaları oynayabilir ve Android’i taklit edebilir.

Özellikler ve vurgulamalar
Android uygulamalarını hızlı ve tam ekran oyna
BlueStacks Cloud Connect’i kullanarak favori uygulamalarınızı Android telefonunuzdan PC’nize aktarın
Önceden yüklenmiş 10 uygulamayı “kutunun dışında” çalıştır
Favori uygulamalarınızdan 26’ya kadar yükleyin
Eski netbooklarda ve tabletlerde hızlı çalışmayabilir
Uyumluluk ve lisans
BlueStacks, Windows (32 bit ve 64 bit) işletim sistemi / platformu için konsol emülatörlerinden sınırsız olarak ücretsiz olarak lisanslanmıştır. BlueStacks 4.40.101.5011, tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz indirilebilir

Bu Android  yazılımıyla uyumluluk değişebilir, ancak genel olarak Microsoft Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista ve XP altında 32 bit veya 64 bit bir kurulumda iyi çalışır. BlueStack Sistemlerinden ayrı bir x64 sürümü edinilebilir. Bu yükleme BlueStacks-Installer_4.40.101.5011_amd64_native.exe olarak dağıtılmıştır.

BLUESTACK İNDİR

Avatar
Yazı oluşturuldu 6

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön