Bing, Aralarında Türkiye’nin de Yer Aldığı 3 Muhteşem Manzara Fotoğrafı Paylaştı

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dünyanın en güzel manzaralarına sahip olan bir ülkede yaşıyoruz. İster yerden, ister gökyüzünden olsun muhteşem fotoğraflar yakalamaya müsait olan güzel ülkemiz, her haliyle muhteşem. İçerisinde dünyanın 7 harikasından iki tanesini bulunduran Türkiye, tüm dünya ülkelerinin iştahını kabartan bir güzelliğe sahip. Gerek Avrupa’ya olan yakınlığımız gerek Asya ile bağlantımız ile ülkemiz hakkında ne desek yavan kalır. Sahip olduğumuz güzelliklerden birkaç tanesini Microsoft’un Bing ekibi fark etmiş. Türkiye, Yunanistan ve Arjantin için yeni kroki görüntüler paylaştığını duyuran Bing ekibi, Digital Globe ile ortaklaşa çalışarak, ülkemizin ve diğer ülkelerin güzelliklerini kroki görünümünde yakalıyor.

er sene milyonlarca turistin akın ettiği Antalya’nın lüks yaşamına ve muhteşem doğasına odaklanan görsel dışında, Arjantin’de Cordoba’nın ünlü gitar şeklindeki ormanı ve Yunanistan’ın Pisagor gibi ünlü isimlerinin yaşadığı Samos adası da, bu görseller arasında yer alıyor. 3 gotoğraf toplamda 3.67 milyon kilometrekare alanı kapsıyor.

Arjantin-Cordoba

Sizce 3 krokinin arasındaki en güzeli hangisi? Bence Antalya’mız bütün iştihamı ile galip gelecek gibi duruyor. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Türkiye-Antalya

Yunanistan-Samos

Hamza EROL
E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.
İnternet sitesi https://www.ayrim.net
Yazı oluşturuldu 147

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön