[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Çeyrek asrı geçen sektör tecrübesi, alanında en iyi ekip arkadaşları, 4000 metrekarelik kapalı alan, oto ekspertiz alanında en son model teknolojik cihazlar ile Talip Oto, Ataşehir Oto Ekspertiz ‘de lider firma olarak hizmetinizde.

Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, edindiğimiz binlerce mutlu müşteri ile taçlanıyor. Talip Oto olarak, İstanbul trafiğinde yer alan yüz binlerce aracın bir köşesinde verdiği hizmet ve emek ile yer almaktan onurlu ve gururluyuz.

Oto ekspertiz hizmetinizin yanı sıra, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kalitesiyle bilinen 3M ürünleri ile Car Care bünyesinde oto boya koruma hizmetimizde sizlerle.

Oto boya koruma hizmetimiz dâhilinde;

* Genel iç dış oto kuaförlük hizmeti,
* Seramik Kaplama hizmeti,
* Cam filmi hizmeti,
* Pasta cila hizmeti,

Talip Oto güvencesi ve uzman kalitesiyle sizlerle buluşuyor.
Üstelik oto boya koruma hizmetimiz, 26. Yılımız şerefine her uygulama için %26 indirim ile Talip Oto’da sizlerle. Bu hizmetlerin detayları ve paketlerin içeriği hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz ‘in lider kuruluşu Talip Oto, 2. El oto alım-satım’ın vazgeçilmezi ekspertiz hizmeti sayesinde, hem kurumsal hem de bireysel müşterilere en ideal ve en ekonomik çözümleri sunmaya devam ediyor.

Alacağınız hizmet hakkında, detayları aşağıda bulabilirsiniz. Bu detaylar dışında, uzman ekibimizden gereken tüm test aşamaları için bilgi alabilirsiniz. Bu test ölçümleri, ülkemizde ve Dünya’da kabul gören kalite standartları çerçevesinde sizlere sunulmaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmetimiz dahilinde;

* Otomobilin motor aksanı, kaporta, elektrik ve elektronik sistemi, fren ve güvenlik kitleri, sensör, kamera, genel motor performansı ekipmanları,  lastik, jant, egzoz ve tüm akla gelebilecek alanlarında detaylı bir gözlem ve son teknoloji standartlarına sahip cihazlar ile ölçümleri gerçekleştirilmektedir.
* Araç aksanları değişimleri ortaya çıkartılmaktadır.
* Orijinal ürünlerin sürtünme, aşınma, eskime payları ve performans oranları yüzdelik raporlar ile listelenir.
* Görsel raporlama sayesinde, araç bölümleri üzerinde müşterinin en net biçimde anlayabileceği dökümler yapılır.
* Hasar kaydı raporu ile, aracın sürüş süresi boyunca yaşadığı hafif / orta ve ağır hasarlı bildirimi yapılır. Her bölge için, ayrı ayrı detaylı raporlamalar oluşturulur ve müşteri ile paylaşılır.
* Çevre Bakanlığı’nın denetimlerine uygun egzoz emisyon ölçümleri uygulanır.
* Motor gücü, motor içi parça ve sistemlerin performans raporları detaylandırılır.
* Süspansiyon, araç dinamo ve gösterge testleri, merkezi beyin sistemi arızaları, fren ve yanlama, yol tutuş ve genel performans testleri ile aracın o anki halini en doğru biçimde raporlandırılır.

Bu raporlandırmaların, alıcı veya satıcı fark etmeksizin en doğru biçimde taraflara sunulması Ataşehir Oto Ekspertiz hizmeti olarak Talip Oto güvencesidir. Yılların verdiği deneyim, yüz binlerce mutlu araç sahibi ve bireysel & kurumsal binlerce müşterimizin bir bildiği olmalı.

Oto ekspertiz hizmetimiz, T1 – T2 paket hizmetler şeklinde sizlere sunularak; ihtiyacınız olan ölçümleri en ekonomik biçimde yaptırabilirsiniz. Bu sayede,  Ataşehir Oto Ekspertiz denilince akla gelen Talip Oto’nun en uygun hizmet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz hizmeti alanında, rakiplerine kıyasla edindiği senelerin tecrübesi ve uzman ekip çalışanları ile güler yüzlü müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ve ekonomik çözümleri ile Talip Oto farkını her alanda hissedebilirsiniz.

Sunulan hizmetlerin tamamında, yapılacak işlemlerin detayları müşterilerimiz ile paylaşılır. Bu sayede, sonradan yaşanacak acı sürprizlerle Talip Oto ‘da karşılamazsınız. 2. El oto ekspertiz, sektör içerisinde hem alıcı hem de satıcı için güvenilir bir hizmet kurumu olma açısından Talip Oto ‘nun her iki taraf için ilk akla gelen oto ekspertiz hizmeti firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bize inanan, güvenen tüm müşterilerimize, sonsuz minnet ve teşekkürlerimiz ile.

Neden Ataşehir Oto Ekspertiz denilince Talip Oto?

  • Çeyrek asrı aşan sektör tecrübesi,
  • İşinde uzman ekip arkadaşları,
  • Son teknolojiye sahip ölçüm ve test cihazları,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,
  • Ekonomik çözümler,
  • Dürüst ve güvenilir bir sektör geçmişi,

Ve daha birçok sebep, Talip Oto’yu seçmeniz için yeterli. Verdiğimiz hizmetin, sunduğumuz kalitenin, hizmet öncesi ve sonrası müşteri desteğimiz ile oto ekspertiz alanında her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir