Tanıtım Yazıları

Ara İstanbul Coworking Web Nedir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ara İstanbul Coworking Web

Coworking web ile kendi sektörünüzde benchmark analizi yapabilisiniz. Google adwords reklamı vererek potansiyelinizi öğrenebilir ve ara.istanbul projesinde yer alan diğer firmalar ile çalışabilirsiniz.

Ara İstanbul projesinde size özel açacağımız subdomaine dilerseniz wordpress, .html yada linux sunucunun desteklediği dillerde site yapabilir siniz.

Sitenizi yaptınız ve dönüşüm oranını yüksek buluyorsanız sistemi ise kendi domain ve sunucunuza taşımak istiyorsanız gönül rahatlığı ile yapabilir siniz. Bu sistemi ister kalıcı isterseniz geçiş süreci olarak kullanabilir siniz.

Projede farklı birçok türde web sitesi bulunmakta ve herkes kendine çalışsa da mantık olarak aslında anadomainede etkisi büyük. Proje kapsamında sadece subdomaini alarak bağımsız çalışabilir yada siteyi ara.istanbul ekibine yaptırabilir siniz.

Sub domaini almak alan adını satın almak değildir. ara.istanbul ana domaindir. Subdomainler ise kiralıktır. Bir subdomain kullanıcısının hatası yada hukuksal boyutu ara.istanbul ‘u bağlamamaktadır. Her site sahibi kendinden meshuldür ve şikayet oranı yüksek siteler kullanıcı güvenliği açısında 2 uyarıdan sonra kapatılır.

Kaynak: Ara.istanbul

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close