BlogTanıtım Yazıları

Alpha Hair Central

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Alpha Hair Central müşterilerine birçok alanda oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. En fazla önem verdikleri konu müşteri memnuniyeti olduğu için müşterilerinin taleplerini son derece önemsemektedirler.

Alpha Hair Central ’in verdiği hizmetler; Fue saç ekimi, Perkutan tekniği, Sapphire tekniği, Kaş ve kirpik ekimi, DHI tekniği, Traşssız saç ekimidir. Sizler de bu işlemlerden herhangi birini yaptırmayı düşünüyor ve güvenilir bir yer arıyorsanız Alpha Hair Central’e gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Fue Saç Ekimi

Fue saç ekimi kelliğe çözüm olarak kullanılan en eski yöntemlerden bir tanesidir. Hemen hemen tüm estetik cerrahlar bu işlemi yapmaktadır. Her ne kadar birçok cerrahın bu işlemi yaptığını söylesek de başarı oranının aynı olduğundan bahsetmek mümkün değildir. Saç ekimi alanında başarılı olmanın en temel yollarından bir tanesi alan ile alakalı olan gelişmeleri çok yakından takip etmektedir. Alpha Hair Central de alanında uzman kadrosu ile birlikle meydana gelen tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

Saç ekim işlemi gerçekleştikten sonra çıkan saçlar 1 ay içerisinde dökülür. Bu dökülme sürecin bir parçasıdır ve gayet olağan bir durumdur. Daha sonra ise 6 ay içerisinde kalıcı olarak saç çıkmaya başlar. Saç ekimi ameliyatlarında fiyat işlemden işleme değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle sabit bir fiyat olmasının imkanı yoktur. Saç kökü miktarı ve işlemin kalitesi fiyatı etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Pertukan Tekniği

Pertukan tekniği ise her yerde çok fazla uygulanan bir işlem değildir. En büyük özelliği ise doğal bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamasıdır. Saç kökleri özel bir bıçak aracılığı ile kafanın arka tarafından alınmaktadır. Özel bıçaklar vasıtası ile delikler açılmış olur.

Eğer siz de saç ekiminin doğal görünmesine önem veriyorsanız Alpha Hair Central ’de bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bu işlem diğer işlemlere nazaran biraz daha zahmetlidir. Bu nedenle bir günde tamamlanmamaktadır. İşlemin tamamlanması için en az iki güne ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemin bir diğer avantajı ise çok kısa sürede iyileşiyor olmasıdır.

Sapphire Tekniği

Sapphire tekniği saç ekimi konusunda daha iyi bir teknoloji sunulması amacı ile kullanılmaktadır. Bu teknik uygulandıktan sonra 7 ila 10 gün içerisinde iyileşme mümkün olmaktadır. İşlem sonrasında iz kalması söz konusu değildir. İşlemin önemli avantajları arasında kanal işlemi kesilerek yapılmamaktadır. Bunun yerine delerek yapılmaktadır. Ayrıca işlem sırasında ağrı ve acı hissedilmemektedir.

Kaş ve Kirpik Ekimi

Kaş ve kirpik ekimi sonrasında en önemli ayrıntılardan birisi doğal bir görünüm elde etmektedir. Kaş ya da kirpiğin doğal değil de yapay bir görünüme sahip olması estetik bir görünüm elde edilmesini engelleyecektir. Bu nedenle bu işlem DHI yöntemi ile yapılmalıdır. Bu operasyonda ince kökler tercih edilir. Kalın köklerin tercih edilmesi halinde doğal görünümden bahsetmek zorlaşacaktır. Ortalama olarak 5 ya da 6 ay içerisinde istenilen doğal görünüme kavuşulmuş olur.

DHI Tekniği

DHI tekniği dünya üzerinde saç ekimi ile alakalı kullanılan en yeni tekniklerden bir tanesidir. Saç ekimi gibi işlemlerde bu tekniğin kullanılması işlemi daha kaliteli hale getirmektedir. Alpha Hair Central de işlemlerinde bu tekniği kullanarak mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Bu teknik kullanırken kanal açılması söz konusu değildir. Kanal aça işlemi olmadığı için herhangi bir kesik izi bulunmamaktadır. DHI tekniği kullanılarak yapılan işlemlerde 1 gün sonra saçınızı yıkamanızda hiçbir sakınca yoktur. Fakat diğer işlemlerden sonra yıkamak için 3 gün beklemeniz gerekmektedir.

Siteyi ziyaret edin >

 

İletişim Bilgileri

Adres: 19 Mayıs Mah. Doktor Hüsnü İsmet Öztürk Sk. Şişli İstanbul TÜRKİYE

Telefon:  +90 543 257 42 01

Eposta: iletisim@alphahaircentral.com

 

Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close