Yenilik

Alan Adınızı Almadan Önce Değerini Öğrenmeye Ne Dersiniz?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Natro her geçen gün yeniliklerine bir tanesini daha ekleyerek rakiplerinden alan adı konusunda öne çıkmayı başarıyor. Alan Adınıza Hakettiği Değeri Verin! sloganıyla Alan Adınızın Algoritmik Değerini Öğrenmenizi sağlayan özelliğinin BETA versiyonunu yayınladı. Domain değerleme aracını deneyin!

Natro Domain Değerleme Aracı Nedir?

Domain değerleme aracı, alan adınızın algoritmik değerini tahmin eden ve sizlere alan adınızın değerini belirlemede yardımcı olan bir araçtır. Bu araç alan adının yaşı, kelime değeri, uzunluk, kelime sayısı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak alan adına bir değer atar.

  • İkinci el alan adı satın alırken, alan adının değeri hakkında ön görüye yardımcı olur,
  • Yenilemesi gelen alan adlarını, elinizde tutmak yada satmak gerektiği ile ilgili bilgi verir,
  • Alan adınız için en ideal ve karlı satış değerini belirlemenize olanak sağlar.

Geçtiğimiz aylarda 2.el alan adı satış aracını sunan Natro buradan gelen feedbackleri iyi değerlendirerek alan adı konusunda yaptığı yenilikler domain piyasasını bi hayli hareketlendirdi.

Domain konusunda en sevilen özelliği ise şüphesiz Backorder hizmetidir. Bu hizmette %92,4 başarı oranı gösteren Natro ‘nun elinden kaçan domain zor. Ama tek rakibi sanırım Uğur ATA olmalı 🙂

Backorder Nedir?

Backorder, silinmeyi bekleyen alan adlarının yeniden kayda müsait olacakları anı takip eden ve tüm diğer taleplerden önce, kayıt işlemini hızlandıran özel bir servistir. Natro Backorder, saniyeler ile ölçülen sürelerde başarılı kayıt şansını en üst düzeye getirmek için tasarlanmıştır.

 
Tags

Hamza EROL

E-Ticaret Danışmanlığı, WordPress Web Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Danışmanlığı yapmaktayım. Aklınıza takılan bir soru olursa hamza@ayrim.net adresine mail gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir

Close
Close